Paslaugos

Fasadų, trinkelių, įvažiavimų, pramoninių statinių valymas ir priežiūra

   Jūsų įvažiavimų išvaizda yra bene pirmiausiai pastebimas dalykas kieme. Nešvarus, patamsėjęs įvažiavimas ar samanomis apaugusios trinkelės tikrai nepuošia kiemo, o taip pat tai nėra saugu, nes paviršius pasidaro slidus.  Plauname visus kietus grindinius, trinkeles  nuo purvo, kalkių, druskų, tepalų, rūdžių ar kitų apnašų su  profesionaliomis priemonėmis, aukšto slėgio įrenginiais.  Taip pat, klientui pageidaujant, galime naujai užpildyti trinkelių tarpus, kas apsaugos nuo trinkelių išsikraipymo,  naujų samanų, žolių augimo.

Stogų, latakų, saulės kolektorių valymas ir priežiūra

   Aplinkos poveikis išpurvina pastatus, stogus, kitus paviršius, taip gadindami estetinį vaizdą. Laikui bėgant lietus nebenuplauna paviršių, purvas įsisenėja, o neteisingai valant - galima paviršiui pakenkti.  Valome įvairius įsisenėjusius nešvarumus, samanas, kerpes nuo stogų, saulės kolektorių, taip pat išvalome užsikimšusius latakus.

Medienos gaminių (terasų, lauko baldų ir pan.), baseinų valymas ir priežiūra

   Jūsų medinę terasą atnaujinsime nuplovę nuo nešvarumų, samanų ar dumblių apnašų. Medis atgaus savo pirminę unikalią išvaizdą. Aukšto slėgio įrenginiais taip pat nuvalysime ir atnaujinsime kitus medienos gaminius - pavėsines, lauko baldus ir panašiai.

Smėliavimo darbai

  Smėliavimas, srautinis valymas – vienas efektyviausių paviršių apdirbimo būdų. Jis taikomas siekiant pašiaušti, pasendinti, suteikti matiškumą, nuvalyti, pašalinti apnašas ar kitus nešvarumus nuo įvairių paviršių.Be to, smėliavimas idealiai nuvalo rudis, tepalus, bei dažus sunkiai prieinamuose  vietose. Smėliuoti galima įvairiausius paviršius – juoduosius metalus ir jų lydinius, aliuminį, nerūdijantį plieną, spalvotus metalus bei jų lydinius, plastmasę, betoną, medį, akmenį, stiklą, keramiką ir kitas medžiagas. Valant šiuo būdu, paviršius tuo pačiu pašiurkštinamas, kad dažai geriau sukibtų su paviršiumi.

Konteinerių plovimas dezinfekavimas

   Sveiki atvykę! Ar jums atsibodo valyti savo šiukšliadėžės? Kodėl gi ne mums padaryti tai už jus. Mes teikiame greitas patogią ir veiksmingą sprendimą valyti savo vidaus šiukšliadėžės - naudojant šiuolaikinius valymo sistemų Mes investavome į naujausias technologijas, kad jums prieinamą sprendimą suteikti jums ramybę. Mes naudojame aukšto slėgio vandens purškimo sistema, kuri užtikrina, kad jūsų šiukšliadėžės būtų valomos pagal aukščiausius standartus. Mūsų misija yra pasiūlyti jums paslaugą, kuri yra pigus, patikimas ir aukšto lygio. Pradėkite dabar ir užsisakyti mūsų paslaugomis.